wtorek, 27 października 2015

Przemyślenia o szczęściu + jesienna sesja

Czym jest szczęście - trudno odpowiedzieć wprost na to pytanie. Szczęście jest emocją wyrażaną podczas zdarzeń, które są dla nas pozytywne. Towarzyszy ono ludziom, kiedy wszystko idzie zgodnie z ich planem. Przygotowałam kilka argumentów, którymi będę chciała uzasadnić moje zdanie na temat szczęścia. 
Po pierwsze, szczęście towarzyszy nam, kiedy spotykamy się z naszymi przyjaciółmi, czy znajomymi. Możemy wspólnie porozmawiać, poszaleć na imprezie, wypić drinka, podzielić się radosnym newsem. Po prostu spędzić miło czas! 
Po drugie, możemy odczuwać szczęście, kiedy nasze wysiłki zostaną docenione, nagrodzone. Czy to w szkole, na uczelni, czy też póżniej w pracy zawdowej. Ciężko przygotowywaliśmy sie do sprawdzianu...odpowiedzi...egzaminu...zostawaliśmy w pracy po godzinach, wypełnialiśmy naszą prace sumiennie i starannie. Poświęciliśmy zadaniom dużo czasu, odpuszczając sobie przyjemności. Nasza praca została doceniona, więc jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. 
Po trzecie, szczęście pojawia się, kiedy spełni się jedno z naszych marzeń. Długo o czymś rozmyślaliśmy, tworzyliśmy piękne scenariusze w naszych głowach i w końcu za sprawą kogoś, czegoś lub nas samych, wyobraźnia staje się rzeczywistością...wielka euforia !
Po czwarte, odczuwamy szczęście, kiedy jesteśmy zakochani. Ale we właściwej osobie, która odwzajemnia nasze uczucia. Jak bardzo jesteśmy szczęśliwi, spędzając czas z naszą drugą połówką -  coś wspaniałego. 
Po piąte, szczęście idzie w parze z rodzinnymy spotkaniami, gości ono przy naszych stołach siedząc na krześle lub radośnie podskakuje w kątach. A :)

Poniżej relacja z naszego spaceru z mym Michałem po pięknym jesiennym Ogrodzie Saskim w Lublinie. Na ten jesienny spacer zabrałam z wieszaka parkę (Stradivarius). Ubrałam spodnie jeansy (Cropp), biały sweterek, kalosze (Gelert). Dobrałam do tego granatową czapkę oraz białą chustę w granatowe paski. Po spacerku udaliśmy się do włoskiej restauracji IVO, jeśli będziecie kiedyś w Lublinie, zajrzyjcie tam - świetny klimat i wystrój a co najważniejsze pyszne jedzenie.

Fot. Michał :)15 komentarzy:

 1. fajne masz kalosze;)

  http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny post ;)
  Fajna kurtka i kaloszki !
  Pozdrawiam!
  zubrzycanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. kurtka i kalosze świetne ;)


  http://diylaboca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie kaloszki świetne! Fajne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny, jesienny zestaw! :) kalosze podobają mi się najbardziej :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko co napisałaś jest prawdą! :) bardzo dobrze się to czytało :)
  http://zatrzymacchwileulotne.blog.pl/- zapraszam do siebie, skomentuj jeśli coś Ci się spodoba ; )

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie napisane, szczęście objawia się w wielu aspektach :)
  Genialna jesienna stylizacja, kalosze skradły moje serce :)

  http://the-blaack.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczęście... dla każdego znaczy co innego, ja staram się go dostrzegać w każdych błachostkach, wtedy życie jest piękne !
  Obserwuję i zapraszam do siebie,
  patrisyastyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Masz rację, dla każdego szczęście ma zupełnie inny wymiar, ale mają te wszystkie rzeczy opisane przez Ciebie, byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie :)

  Świetny zestaw, luz i wygoda przede wszystkim, ale wciąż jets modnie i stylowo :) większość dziewczyn powinna brać z Ciebie przykład, bo nie przekombinowałaś, tak jak bywa na większości blogów :/
  Kalosze masz boskie ajćććć sama dumnie bym nosiła <3

  I taką parkę też wlasnie chcialabym sobie sprawić teraz na jesień :)

  milego dnia :)
  Daria

  OdpowiedzUsuń
 10. FAJNE KALOSZKI!!!zapr do siebie jestem nowa:D

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczęście każdy spostrzega inaczej, jednak jest ono bardzo potrzebne :)
  Bardzo ładnie wyglądasz :)

  http://my-little-world-olimpia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetne kalosze <3
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń